Edzésidők

Úszó Klubunk augusztusban szünetet tart, de szeptember 4-től újra indulnak az edzések.
Kezdők felvételét 2017. szeptember 5-én 16:30-tól tartjuk a Belvárosi uszodában.
Kezdők edzései szerda, péntek 17:15-től illetve kedd, csütörtök 17:15–től kezdődnek.                 
Edzők: Lendvai Sándorné (Kati néni), Szűts Szilvia.

Egészségmegőrző csoportjainkba várunk minden olyan úszni vágyó (de nem versenyző) sportolót, aki a mozgás szeretetéért szeretne csatlakozni hozzánk.
Foglalkozásokat hétfő, kedd, csütörtök, pénteki napokon tartjuk 14:30-tól, 15:30-tól vagy hétfő, szerda 17:15-től.

Edző: Lantosné Jámbor Nóra.    További információt helyszínen az edzőtől lehet kérni.

Csoportbeosztások a Belvárosi Uszodában        

Szeptember 5-én felvételi miatt nincs edzés!!!

16:15 – 17:15 csoport: Hétfő, Kedd, Csütörtök, Péntek

Edző: Lantosné Jámbor Nóra, Hajdúné Tóth Gabriella

Heti 3-4 edzésen kérünk részt venni.

1.            Asztalos Alexandra

2.            Baranyi Bence

3.            Bohus János

4.            Csernok Csenge

5.            Dalmada Emma

6.            Domokos Anna

7.            Fischer Kinga

8.            Gál László

9.            Gécs Vanda Kata

10.          Hankó Szilvia

11.          Harangozó Brunó

12.          Kertész Patrik

13.          Kiss Péter

14.          Kiss Zsófia

15.          Klokocs Kata

16.          Korcsok Bence

17.          Kovács Zsolt

18.          Kövér Dávid

19.          Köveskuti Amira

20.          Latorczai Kamilla

21.          Makai Attila

22.          Matuska Máté

23.          Mazán Milán

24.          Mezei Blanka

25.          Mokrán Mendel

26.          Molnár Hanna

27.          Nagy- Benedek Izabell

28.          Paluska Viktor

29.          Párzsa Leon

30.          Perza Berta

31.          Péter Boglárka

32.          Provosinszki Dóra

33.          Recski Levente

34.          Remzső Imre

35.          Szatmári Hanna

36.          Szeverényi Adél

37.          Tadanaj Gréta

38.          Varga Boldizsár

39.          Varga Tihamér

40.          Veres Bence

41.          Zelenyánszki Zsófi

 

16:30 -17:15 csoport: kedd , csütörtök

Szeptember 5-én felvételi miatt nincs edzés!!!

Edző:  Szűts Szilvia

1.            Csaba Zoárd

2.            Fábián Maja

3.            Furár Tamás

4.            Mézes Gréta

5.            Mrsan Zsombor

6.            Koczan Kriszta

7.            Ádám Noel

8.            Mezei Hanna

9.            Ejteil Dorka

10.          Latorcai Dorina

11.          Nagy Benjámin

12.          Balogh Olivía

13.          Czifrák Borka

14.          Halasi Hugó

15.          Venczel Áron

 

17:15 -18:00 csoport: hétfő, csütörtök 24 fő - kedd, péntek 24 fő

Heti 2 edzésen kérünk részt venni. Edzés időpontra a Jelentkezési lapok, az uszoda előterében, a faliújságon van kitéve. Itt kérnénk jelentkezni ki, mikor szeretne járni.

Edző: Lantosné Jámbor Nóra, Hajdúné Tóth Gabriella

Szeptember 5-én felvételi miatt nincs edzés!

1.            Balog Zorka

2.            Békési Dominik

3.            Belenka Bendegúz

4.            Bunzel Lizetta

5.            Dóczi Viktória

6.            Enedi Lara

7.            Fazekas Kristóf

8.            Gál László

9.            Győri Bence

10.          Hankó Benedek

11.          Ilyés Bálint

12.          Juhász Dóra

13.          Kálmán László

14.          Kárpáti Kázmér

15.          Kása György

16.          Katona Nelli

17.          Kazár Boglárka

18.          Kertész Gergő

19.          Klenk Bori

20.          Klokocs Klára

21.          Köles Keve

22.          Lantos Balázs

23.          Laurinyecz Gergő

24.          Lovász Hanna

25.          Makszin Alíz

26.          Márk Zsombor

27.          Máté Bálint

28.          Matyi Berta

29.          Mészáros Márton

30.          Mokrán Milos

31.          Molnár Simon Levente

32.          Ollári Milán

33.          Ónódi Emma

34.          Papp Zsófia

35.          Petrovszki Lilla

36.          Polgár Szilvia

37.          Pribánszki Petra

38.          Puskás Dóra

39.          Reisz Hédi

40.          Somogyi Alíz

41.          Stanciu Dominik

42.          Szabó Ákos

43.          Szeverényi Ábel

44.          Takács Dominik

45.          Toldi Nóra

46.          Tóth Péter

47.          Zahorán Bence

 

Egészségmegőrző csoport: hétfő, szerda 17:15 – 18:00

Edző: Lantosné Jámbor Nóra, Lendvai Sándorné (Kati néni)

1.            Katona Lujza

2.            Kása Róbert

3.            Lakatos Áron

4.            Csicsely Nándor

5.            Kovács Orsolya

6.            Sajben Szandra

7.            Győri Tibor

8.            Tuska Zonga

9.            Szabó Henrietta

10.          Gubucz Ákos

11.          Kucsera Lilla

12.          Gyuricza István

 

Árpád Fürdő

Nagy csoport    
Edző:  Szarvas János, Valach Dávid

1.            Ancsin Zsófia

2.            Arányi Norbert

3.            Balogh Lora

4.            Czégény Roland

5.            Fazekas Máté

6.            Forgó Luca

7.            Horváth Balázs

8.            Kovács Martin Mór

9.            Prekop Vera

10.          Provosinszki Noémi

11.          Sipaki Zsombor

12.          Szűts Bojána

13.          Tóth Péter

14.          Zsilinszki Orsolya

               

II. csoport 14:30- 16:30
Edző:  Valach Dávid

1.            Balázs Krisztián

2.            Csanádi Virág

3.            Károlyi Zsófia

4.            Kósa Bence

5.            Kovács Balázs

6.            Lipták lLuca

7.            Miklovitz Márk

8.            Nagy Dominik

9.            Ombodi Nándor

10.          Reisz Dániel

11.          Sipaki Csenge

12.          Szabó János

13.          Szabó Simon

14.          Szász Anna

 

III. csoport   14:00 – 16:00
Edző: Lázár Olga

1.            Andrej Bálint

2.            Arányi Alexandra

3.            Asztalos Antónia

4.            Csendes Eszter

5.            Dér Máté

6.            Endrényi Lara

7.            Farkas Martin

8.            Gulyás Fanni

9.            Gyebnár Attila

10.          Horváth Szabolcs

11.          Hrabovszki Lara

12.          Kiss Zoltán

13.          Koncz András

14.          Nagy-Benedek Olivér

15.          Petróczki Zsombor

16.          Püski Milán

17.          Reisz Nándor

18.          Szász Máté

19.          Uhrin Anna

20.          Varga Kyra

 

IV. csoport   16:15 – 17: 45   
Edző: Lázár Olga, Hajdúné Tóth Gabriella

1.            Szeverényi Hanna

2.            Guti Ákos

3.            Megyeri Zsombor

4.            Zámbori Zsombor

5.            Rudolf Máté

6.            Balázs Noémi

7.            Klenk Dorottya

8.            Kósa Nikolett

9.            Tóth Bence

10.          Kémenes Gréta

11.          Pethő Lehel

12.          Polgár András

13.          Erdész Bence

14.          Szák Andor

15.          Bogár Máté

16.          Mézes Virág

17.          Boriszov Szofi

18.          Rácz Hanna

19.          Hugyecz Lara

20.          Petrovszki Rézi

21.          Szabó Milán

22.          Szilágyi Csenge